Technika

Bez profesionální techniky bychom nemohli garantovat perfektní kvalitu naší práce. Značky jako HUSQVARNA, CUB-CADET, STIHL, SOLO a AL-KO nám dávají jistotu, že až k Vám přijedeme, budeme se věnovat pouze údržbě Vaší zeleně, nikoli neustálému opravování strojů, jak to můžeme vidět u některých konkurenčních firem. Práce s kvalitními stroji je rychlá, tedy i ekonomická.

V naší stáji najdete mimo jiné následující stroje:

Traktor Cub-Cadet

se záběrem sekání 122 cm. K jeho nadstandardní výbavě patří například tempomat nebo hydraulické vyklápění sběrného koše. Používáme ho na větší plochy pravidelně udržovaných trávníků, které se sekají se sběrem.

Rider Husqvarna

se záběrem 103 cm. Fantasticky mrštný stroj s téměř nulovým poloměrem otáčení a navíc s pohonem 4x4 určený k mulčování. S riderem sekáme větší celistvé plochy ve firemních areálech a obcích.

Svahová sekačka Timan

se záběrem 100 cm. V celé ČR je pouze několik málo firem používajících tento profi mulčovací stroj. Jedná se o pásové vozidlo na dálkové ovládání. Dokáže se pohybovat na svazích o sklonu až 55° a ještě při tom zvládne posekat trávu vyšší než 1 m, případně náletové dřeviny o průměru dřeva až 2 cm.

Bubnová sekačka Vari-Honda

s úctyhodným záběrem 120 cm, která zvládne posekat trávu vyšší než 1 m. Tuto sekačku používáme na sekání luk a pozemků, které stačí sekat méně častěji, tedy kdy tráva mezi jednotlivými sečemi naroste i přes 1 m.

 

 

Kromě uvedených strojů používáme křovinořezy na sekání přerostlých porostů na místech, která jsou pro stroje nedostupná, dále pak klasické ruční motorové sekačky, motorové pily, plotostřihy, foukače listí a další.